1 izbový byt, Ivanská cesta, Bratislava – časť Ružinov, Trnávka
Ivanská cesta 32K, 820 04 Bratislava-Ružinov, Slovensko- 1 izba
- 1 Kúpeľňa
Základné
- Kategória: Na prenájom
- Úžitková plocha: 27 M2
- Stav: Novostavba
- Lokalita: Bratislava Ružinov
- Dátum pridania: Pridané pred 11 mesiacov
- Spálne: 1
- Kúpeľňa: 1
Výhody
- Výhody: Slnečný, Škola,škôlka, Pekný výhľad, Cykloturistika, Tiché prostredie, MHD, Obchody, Vodné športy, Rybolov
Objekt
- Koniec výstavby: 2024
Popis
-
Popis:
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom NOVOSTAVBU v projekte Ovocné sady - Ivanská cesta , Bratislava - mestská časť Ružinov.
3D virtuálna prehliadka (virtuálna prehliadka bude znova dostupná pri aktívnom inzeráte):
+ podlahová plocha bytu 26,8 m2 z toho balkón 2,8 m2
+ pivnica 2 m2
+ vyhradené parkovacie miesto priamo pred bránou
+ poschodie 5 NP / 7
+ orientácia Z
+ kolaudácia 2024
+ v byte sa nachádzajú plastové okná
+ klimatizačná jednotka
+ kúpeľňa zariadená sprchovým kútom, radiátor, sociálne zariadenie, umývadlo, ventilátor, práčka
+ kuchyňa disponuje novou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru v modernom prevedení - nepoužívaná, namontovaná 11/2024
+ byt zariadený novým vstavaným nábytkom na mieru
+ 2x nákladný výťah
+ strážna služba + kamerový systém
+ optické siete (Orange)
+ vlastníctvo osobné+ nájom: 520 eur + 130 eur energie / 1 osoba, spolu 650 eur (bez internetu)
+ depozit vo výške mesačného nájmu 650 eur + sprostredkovanie RK 600 eurDispozícia:
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa nachádza úložný priestor s vstavanou skriňou na mieru, kúpeľňa spojená s WC, izba s kuchynským kútom so vstupom na balkón.Lokalita:
Ukázať celý popis
Pozemok
- Funkčné využitie: Bytová výstavba
- Umiestnenie: intravilán
Elektrina
- 230V: 230V
Kanalizácia
- Kanalizácia: Kanalizácia
Podrobnosti o budove
- Poschodie: 5.
- Parkovanie: Vyhradené parkovanie
Video
- Video: