2 izbový byt, Galvaniho ulica, Bratislava – časť Ružinov
Galvaniho 16600/25D, 821 04 Bratislava-Ružinov, Slovensko- 2 izby
- 1 Kúpeľňa
Základné
- Kategória: Na prenájom
- Úžitková plocha: 59 M2
- Stav: Novostavba
- Lokalita: Bratislava Ružinov
- Dátum pridania: Pridané pred 10 mesiacov
- Spálne: 2
- Kúpeľňa: 1
Výhody
- Výhody: Slnečný, Škola,škôlka, Pekný výhľad, Sauna, MHD, Obchody, Vodné športy, Posilňovňa
Objekt
- Koniec výstavby: 2008
Popis
-
Popis:
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom priestranný a slnečný 2 izbový byt na Galvaniho ulici, mestská časť Ružinov, katastrálne územie Trnávka.
3D virtuálna prehliadka (virtuálna prehliadka bude znova dostupná pri aktívnom inzeráte):
https://my.matterport.com/show/?m=dohD9raN6W6+ poschodie: 5. / 6.
+ výťah
+ izby: 2
+ novostavba z roku 2008
+ plne zariadený nábytkom a spotrebičmi
+ podlahová plocha bytu: 59 m2
+ priestranný, rohový balkón: 4,8 m2
+ pivničná kobka priamo na poschodí: 1,3 m2
+ atraktívna lokalita
+ možnosť prenajať k bytu parkovacie státie za 60 € / mes.
+ orientácia: J / V
+ sieťky proti hmyzu
+ klimatizačná jednotka
+ v cene VNET (internet)
+ hľadáme dlhodobého nájomníka bez zvieratiek
+ energetický certifikát B
+ byt je voľný ihneď+ nájom: 550 eur + 210 eur / energie pre dve osoby (spolu s internetom) - spolu 760 eur
+ depozit (vratná časť na konci nájmu) vo výške mesačného nájmu + sprostredkovanie RK 550 eurPredispozícia:
Pri vstupe do bytu sa nachádza priestranná predsieň oddelená od obývačky presklenými dverami. Z predsiene sa po ľavej strane vchádza do svetlej kúpeľne s vyklápacími oknami. V predĺžení predsiene sa nachádza obývačka, prepojená s jedálenskou časťou a kuchyňou. Spálňa je samostatná.Východ na balkón je z obývačky.
Zariadenie bytu:
Predsieň: botník, šatníková skriňa a vešiak.
Kuchyňa: kuchynská linka s indukčnou varnou doskou, rúrou na pečenie, digestorom, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, jedálenským pultom a stoličkami.
Jedáleň: jedálenský stôl so stoličkami.
Obývacia izba: nová dvojsedačka s kreslom.
Spálňa: dvojposteľ, nočné stolíky, veľký rolldor.
Kúpeľňa s vaňou spojená s WC. V kúpeľni sa nachádza práčka.
Na balkóne sa nachádza balkónové sedenie so stolíkom.Byt je krásny, priestranný a svetlý. Na oknách sú žalúzie. Bývali v ňom majitelia a po presťahovaní sa do vačšieho, byt bol vymaľovaný, vyčistený a sedačka, posteľ vytepované.
V byte sa nachádzajú aj všetky drobné spotrebiče a riady ako sú: vysávač, sušiak na prádlo, mixér...stačí sa iba nasťahovať.
Na rovnakom poschodí ako sa nachádza byt je k dispozícii aj pivničná kobka.
Lokalita:
Plná občianská vybavenosť. Byt sa nachádza v komplexe novostavieb na Galvaniho ulici neďaleko Lidla. V pešej dostupnosti sú aj OC Avion, OC Korzo, IKEA, Kika, Hornbach, Business centrá na Galvaniho ulici. MHD zastávka taktiež pár minút pešo od bytu, ktorý ponúkame.V prípade záujmu ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať 0904 283 991 alebo reality@lacova.sk.